حقوق و تعهدات تامین کننده
ارسال رایگان به تمامی استان های کشور

1/9) به موجب قرارداد حاضر تامین کننده مسئول حفاظت از نام کاربری و رمز عبور پنلی که به او اختصاص یافته است شناخته می‌شود و مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی را که با نام کاربری او انجام می‌گیرند از قبیل محتوا گذاری، پذیرش سفارشات، ارسال اطلاعات و سایر موارد ارتباطی بر عهده خواهد داشت.

2/9) به موجب قرارداد حاضر تامین کننده متعهد است در صورت تغییر اطلاعات تماس خود، آن را فوراً به اطلاع ووی برساند.

3/9) در صورتی که به موجب حکم دادگاه یا قوانین جاری کشور هر یک از مقررات این قرارداد نامعتبر شناخته شود، اولاً خدشه‌ای به سایر مفاد قرارداد وارد نشده و ثانیاً پیشنهاد ووی در خصوص اجرای سایر مفاد قرارداد به نحوی که بیشترین تطابق را با اراده اولیه طرفین داشته باشد، پذیرفته خواهد شد.

4/9) ووی می تواند حقوق و تعهدات خود ناشی از این قرارداد را به اشخاص ثالث منتقل کند.

5/9) به موجب قرارداد حاضر، تامین کننده تضمین می‌کند که از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد معاملات برخوردار است و چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان تامین کننده این قرارداد را منعقد می‌نماید، دارای اختیار قانونی لازم برای این کار است و در صورت نیاز مدارک نمایندگی خود را به ووی ارائه می‌دهد.

6/9) تأمین‌کننده متعهد می‌شود که صریحاً متضمن رعایت کلیه استانداردهای وزارت بهداشت و سایر نهادهای ذیصلاح مرتبط با فعالیت صنفی خود بوده و همچنین کلیه مجوزهای قانونی را اخذ نموده و فاقد هرگونه مشکل قانونی درزمینه عرضه کامل و خدمات موضوع این قرارداد باشد و تماماً مسئولیت مشکلات احتمالی برآمده از آن‌ها بر عهده گیرد.

7/9) تامین کننده متعهد است در صورت اعمال هرگونه تغيير در نوع و بهای كالا، توقف توليد یا عرضه محصول، و همچنين تخفيف‌هاي ارائه شده به سایر خریداران، در اسرع وقت نسبت به تغییر و اصلاح قیمت خود در پنل تامین کنندگان اقدام نماید. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارت های وارده به ووی و مشتری نهایی، برعهده تامین کننده است.

8/9) تأمین‌کننده تمامی قیمت‌های ارائه‌شده را با در نظر گرفتن مالیات بر ارزش‌افزوده آن عنوان می‌نماید که خود شخصاً متضمن پرداخت آن است.

9/9) قیمت کالاها با توجه به رعایت استانداردهای قیمت گذاری (با توجه به قوانین و مقرارات اعلامی از طرف سازمانهای نظارتی و یا لیست قیمت مصوب مورد تایید اتحادیه ها و یا سازمان های مرتبط و همچنین قوانین قیمت گذاری ووی) در پنل تأمین کنندگان توسط و به مسئولیت تأمین کننده تعیین می شود. لذا مسئولیت پاسخگویی به مراجع رسمی و اشخاص ثالث از جمله مشتری در خصوص قیمت تعیین شده، بر عهده تأمین کننده است.

10/9)  در صورت اشتباه تأمین کننده و درج قیمت به بهای پایین تر از قیمت واقعی، وی متعهد است کالا را با همان قیمت درج شده تحویل مشتری نماید و در صورت استنکاف، مشمول وجه التزام و ضمانت اجرای مذکور در خصوص عرضه کالای ناموجود میشود. درهر حال پاسخگویی به خریدار در مراجع رسمی به عهده تأمین کننده است.

11/9) درصورتی که تأمین کننده هریک از تعهدات قراردادی خود را در موعد مقرر یا به طور صحیح انجام ندهد یا اقدامات وی به هر دلیل منجر به ورود خدشه به اعتبار یا شهرت ووی گردد، ووی حق دارد خسارات وارد را از تأمین کننده مطالبه یا راساً از مطالبات تأمین کننده کسر کند.

12/9) تأمین کننده متعهد می شود که تمامی هزینه هایی که از مشتریان طی مدت اجرای این قرارداد در سامانه ووی عنوان نموده و دریافت می نماید عینا مطابق یا کمتر از قیمت هایی باشد که از سایر کانالهای فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد.

13/9) مادامی که تأمین کننده شماره حساب جدیدی را کتبا به ووی اعلام ننموده و این موضوع مورد تایید کتبی ووی قرار نگرفته باشد، شماره حساب قید شده در این قرارداد ملاک عمل خواهد بود.

14/9) درصورت هرگونه اخلال در شبکه اینترنت، سرورها و همچنین دستور مراجع قانونی، مسئولیتی متوجه ووی نمی شود.

15/9) تأمین کننده متعهد می شود که از ایجاد هر گونه ارتباط با مشتریان از قبیل تماس تلفنی، پیامک، نوتیفیکیشن، باشگاه مشتریان و به هر نحو دیگری با هر هدفی به صورت سهوی یا عمدی خودداری نماید.
تبصره. درصورتیکه محرز شود نحوه آشنایی با تأمین کننده از طریق ووی بوده و تأمین کننده نسبت به این مهم آگاهی داشته، ولو به اصرار مشتری نسبت به انعقاد قرارداد یا خرید محصول به صورت جداگانه و جدا از سامانه ووی، تأمین کننده خود را موظف به پرداخت 50،000،000 ریال ضرر و زیان متعهد می نماید.

16/9) ووی می‌تواند در مدت اعتبار این قرارداد بنا به تشخیص خود یا بروز تخلفات تامین کننده دستورالعمل رسیدگی به تخلفات، قرارداد را خاتمه داده و با اخطار قبلی یا بدون آن دسترسی تامین کننده به کلیه سیستم های ووی را معلق نماید. در این صورت تمامی حقوق و امتیازات اعطا شده از جانب ووی به تامین کننده متوقف خواهد شد، تمامی مطالبات تأمین کننده پرداخت و حق ووی برای رد درخواست مجدد همکاری با تامین کننده محفوظ است.

17/9) ووی مجاز است با عنایت به شرایط و سیاست های شرکت، در صورت نیاز شرایط و بندهای قرارداد را اصلاح نماید. تغییرات به محض به روزرسانی و اطلاع به تامین کننده، اجرایی خواهد شد و ادامه همکاری تامین کننده به منزله پذیرش تغییرات خواهد بود.

18/9) صحت همه اطلاعات وارد شده در صفحه ثبت نام فروشندگان و این قرارداد صحیح میباشد.

***نکته: ارزیابی فروشندگان به طور هفتگی بررسی میشود و در صورت عملکرد بد به فروشندگان تذکر داده میشود و در صورت عملکرد خوب امتیازاتی برای انها در نظر گرفته میشود.